AHMET MELİH LOŞ: ‘‘TÜRK-İSLAM ALEMİNİN RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN’’

WhatsApp Image 2017-12-30 at 09.39.35Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih LOŞ, İçinden geçtiğimiz bu bayram günlerinde; özlemler bitecek, hizipler tükenecek, varlık nedenimiz olan ve fedakarlık abideleri olarak üzerimizde çok büyük emekleri bulunan anne ve babalarımız ziyaret edilerek sevindirilecektir.Geride kalan bir aylık manevi arınmadan sonra ulaştığımız bayramda; dostlukların daha da kuvvetlenmesine iftiharla şahit olup tanışmanın, paylaşmanın heyecanını hep birlikte yaşayacağımızdan asla şüphe duymuyorumdedi.

MHP Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih LOŞ, Türk Milleti, her ramazanda olduğu gibi bu ramazanda da birlik ve beraberliğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini göstermiştir. Milletimiz çevremizdeki yardıma muhtaç insanlara el uzatmakla kalmayıp, dünyanın değişik yerlerinde de sıkıntı içerisinde bulunan insanları unutmamış yardıma muhtaç olan her insanın yardımına koşmuştur ifadelerini kullandı.

MHP İl Başkanı Ahmet Melih LOŞ, öpülen her el, okşanan her yanak, bir araya gelen her kalp, çözülen her itilaf karşımızda tüm heybetiyle duran sorunları aşmamızda bize çok değerli katkılar sağlayacaktır. Ayrılma ve çözülme taraftarlarına, çatışma ve kaos özlemi çekenlere karşı vatanımızın her yöresindeki muhterem vatandaşlarımız el ele vererek saflarını sıkılaştıracaklar ve kötü niyetlilere asla geçit vermeyeceklerdir. İnancım odur ki; milletimize yönelik kurulan tuzaklar, oynanan oyunlar, planlanan gizli gündemler Ramazan Bayramı’nın mana duvarına çarpacak ve etkisiz kalmaya mahkûm olacaktırdiye konuştu.

MHP Osmaniye İl Başkanı LOŞ, konuşmasını, Aziz Türk milletinin yüzlerinin güldüğü bayramlar yaşamak en büyük temennimizdir. Türk-İslam ahlakının yaşanıp yaşatıldığı manevi ve kültürel bir varlık alanı, ortak hatıra ve hedeflerimizin nefes aldığı buluşma ve kavuşma sahasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle azizvatanımız uğruna şehit düşen her bir kahramanımızı minnetle anıyor,muhterem Osmaniyeli hemşerilerimin ve Türk-İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı içtenlikle tebrik ediyor, her günümüzün bayram havasında geçmesini diliyorumdiye tamamladı.

İbrahim SEYREK

MHP Osmaniye İl Basın Sözcüsü

Close

İHALE İLANLARI

ihale

NAMAZ VAKİTLERİ