ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

ORTAK FOTOŞehit Orhan Gök Mahallesi’ndeki baba evinin önünde şehit için helallik alındı. Bu sırada şehidin eşi Meliha Karakuzu ve yakınları gözyaşı döktü.

Silah kazasında şehit olan uzman çavuş son yolculuğuna uğurlandı

Van’ın Edremit ilçesinde silah kazası sonucu şehit olan Uzman Çavuş Kenan Karakuzu, memleketi Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı Helikopter Filo Komutanlığında düzenlenen törenin ardından askeri uçakla Adana Havalimanı’na getirilen Karakuzu’nun naaşı, buradan ambulansla memleketi Osmaniye’nin Kadirli ilçesine götürüldü.

Şehit Orhan Gök Mahallesi’ndeki baba evinin önünde şehit için helallik alındı. Bu sırada şehidin eşi Meliha Karakuzu ve yakınları gözyaşı döktü.

Daha sonra Merkez Hamidiye Camisi’ndeki törene katılan şehidin silah arkadaşları, son kez şehit arkadaşlarının tabutu başında fotoğraf çektirdi, duygulu anlar yaşandı.

İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu tarafından kıldırılan namazın ardından şehit Uzman Çavuş Kenan Karakuzu’nun naaşı, Garnizon Komutanlığı şehitliğinde toprağa verildi.

Törene şehidin yakınları, Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Yusuf Ziyaeddin Cavlak, askeri ve mülki erkan ile vatandaşlar katıldı.    Menderes ÖZAT

 

Close

İHALE İLANLARI

ihale

NAMAZ VAKİTLERİ