İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vali Coşkun’un eşi Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti

1 (1) Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun’un eşi Sevilay Coşkun hanımefendi, Osmaniye Devlet Hastanesi’ne ziyarette bulundu. Ziyarette Osmaniye Devlet Hastanesi’nde verilen hizmetler Sevilay Coşkun hanımefendiye tanıtıldı.

Sevilay Coşkun hanımefendi Osmaniye Devlet Hastanesi’nde bulunan; Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi ile Yenidoğan Servislerini ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili yapılan açıklamada “Sayın Valimizin Eşi Sevilay Coşkun Hanımefendi tarafından yeni doğum yapmış annelerimiz ve bebekleri samimi bir sohbet havası içerisinde ziyaret edilmiştir. Yeni doğan bebeklerimiz için annelerine Sayın Sevilay Coşkun tarafından çeşitli hediyeler sunulmuştur. Sayın Sevilay Coşkun, hastanemiz yöneticileri ve çalışanları ile yaptığı keyifli sohbette anne ve bebek sağlığının ne kadar önem verilmese gereken bir konu olduğu, hastanelerimizdeki en önemli ve öncelikli, bölümlerin bu servisler olduğu, hastalarımıza hizmet verirken empati yaparak hizmet kalite standartlarımzı en üst seviyeye çıkarmayı hedeflememizin sağlıklı bir nesil için ne kadar gerekli olduğuna değinmiştir. Ayrıca sağlık hizmetlerinin her alanında her zaman yanımızda olduğunu dile getirmiştir” denildi.

Ali Celal KAYMAK